Transmisja na żywo

Teraz uruchomiliśmy całodobową adorację Najświętszego Sakramentu
w Kaplicy Adoracyjnej. Możesz przyjść do Jezusa Chrystusa o każdej porze dnia i nocy.
Kościół dla Was pozostaje otwarty 24 godziny.

Jeśli nie masz takiej możliwości, a chcesz pobyć z Jezusem w pracy, w domu,
lub za granicą, zapraszamy do adoracji i modlitwy on-line.  < zobacz ramówkę >

10 października 2021 r. odbędzie się 21. Dzień Papieski

b_300_200_16777215_00_images_2021-10-10-Dzien-Papieski.png„Nie lękajcie się” - to motto XXI Dnia Papieskiego, który odbędzie się 10 października 2021 roku. Hasło zostało ogłoszone podczas konferencji transmitowanej z Domu Arcybiskupów Warszawskich. Podczas wydarzenia omówiono również m.in. tegoroczne obchody, plany związane z najbliższymi obozami formacyjnymi Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” oraz kampanię 1%.

Zgodnie z tradycją już będą zbierane ofiary dla dzieci i młodzieży zdolnej, pochodzącej z ubogich środowisk. Podczas Dnia Papieskiego wolontariusze we wszystkich kościołach w Polsce, a także na ulicach będą zbierać datki, z których sfinansowane będą stypendia dla 2,5 tys. podopiecznych fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, powstała w 1999 r. jako pokłosie pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Polski.

W niedzielę 10 października 2021 r. kard. Kazimierz Nycz o godz. 9.00 odprawi mszę św. w intencji stypendystów FDNT w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W tym samym czasie mszę w bazylice św. Krzyża w Warszawie odprawi bp Rafał Markowski. O godz. 9.30 mszę św. z okazji Dnia Papieskiego w sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach w Krakowie odprawi metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski.

Również w niedzielę o godz. 17.25 TVP1 wyemituje koncert "Nie lękajcie się miłości" transmitowany z kościoła na warszawskich Bielanach.

Dzień Papieski organizowany jest od 2001 r. w niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża 16 października 1978 r.

Tego dnia, oprócz ogólnopolskiej kwesty na ulicach i parafiach na fundusz stypendialny, w całym kraju odbywają się dyskusje poświęcone Janowi Pawłowi II i jego nauczaniu i modlitwy w łączności z papieżem, a także koncerty mu poświęcone.

KONFESJONAŁ STAŁY

W dni powszednie:
6.30-7.30
8.30-9.00
18.00-18.30

W niedzielę:
w czasie każdej Mszy Świętej

pw. Św. Antoniego
Padewskiego

07-410 Ostrołęka
ul. Gomulickiego 1A

Konto Bankowe:

Bank Spółdzielczy Ostrołęka
3346 2000 0010

Dziękujemy za wszelkie ofiary.
Bóg zapłać.

Nagranie z lotu ptaka