Transmisja na żywo

Teraz uruchomiliśmy całodobową adorację Najświętszego Sakramentu
w Kaplicy Adoracyjnej. Możesz przyjść do Jezusa Chrystusa o każdej porze dnia i nocy.
Kościół dla Was pozostaje otwarty 24 godziny.

Jeśli nie masz takiej możliwości, a chcesz pobyć z Jezusem w pracy, w domu,
lub za granicą, zapraszamy do adoracji i modlitwy on-line.  < zobacz ramówkę >

Pielgrzymka autokarowa

13 listopada 2021 r. odbyła się pielgrzymka "Szlakiem Dzieciństwa i Młodości bł. kard. Stefana Wyszyńskiego: Zuzela-Andrzejewo-Łomża" dziękczynna za Osobę i życie Prymasa Tysiąclecia z prośbą o owoce beatyfikacji dla naszego Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce.

O godzinie 8:00 wyjechaliśmy autokarem z Ostrołęki. Około godziny 10:00 dotarliśmy do Zuzeli, miejsca urodzenia Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zwiedzaliśmy tam kościół, chrzcielnicę. Zbliżyliśmy do Boga poprzez Mszę świętą, Adorację Najświętszego Sakramentu, Modlitwę Różańcową. Odprawiliśmy także Drogę Krzyżową. Byliśmy także w Muzeum Dzieciństwa kard. Stefana Wyszyńskiego. O godzinie 14:00 dotarliśmy do Andrzejewa, gdzie w kościele św. Bartłomieja przystąpił w maju 1911 r. do pierwszej komunii świętej. oraz w 1913 r. przyjął Sakrament Bierzmowania. W Andrzejewie odwiedziliśmy kościół, pomodliliśmy się Koronką do Miłosierdzia Bożego, a następnie przeszliśmy do parku i Alei Prymasa Wyszyńskiego. Odwiedziliśmy także grób matki oraz siostry kard. Wyszyńskiego. Na koniec odwiedziliśmy Łomżę, gdzie z powodu wojny w latach 1915–1917 uczęszczał do Prywatnej Siedmioklasowej Szkoły Handlowej Męskiej, Katedrę Łomżyńską, zobaczyliśmy pomnik i tablicę upamiętniające pobyt młodego Stefana Wyszyńskiego. Około godziny 18:00 szczęśliwie, wróciliśmy do domów do Ostrołęki.

Wszystkim uczestnikom Pielgrzymki dziękujemy za obecność, modlitwę i wspaniałą atmosferę. W a dla tych, którzy nie byli, prezentujemy zdjęcia :)

Szczęść Boże !

< zobacz zdjęcia >

KONFESJONAŁ STAŁY

W dni powszednie:
6.30-7.30
8.30-9.00
18.00-18.30

W niedzielę:
w czasie każdej Mszy Świętej

pw. Św. Antoniego
Padewskiego

07-410 Ostrołęka
ul. Gomulickiego 1A

Konto Bankowe:

Bank Spółdzielczy Ostrołęka
3346 2000 0010

Dziękujemy za wszelkie ofiary.
Bóg zapłać.

Nagranie z lotu ptaka