Msza Święta z okazji rozpoczęcia nowego roku formacji Gloriosa Trinita

Środa, 11 września 2019 r. godzina 18.00

Po Mszy Świętej zapraszamy wszystkich na spotkanie w sali Oratorium.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spotkać Boga. W każdym momencie można do nas dołączyć – mówi ks. Bartosz Samełko, założyciel ostrołęckiej wspólnoty.

Ruch Gloriosa Trinita jest wspólnotą dla wszystkich, którzy szukają swojego miejsca w życiu, pragną na nowo odkryć własną tożsamość i powołanie, a także dla tych, którzy chcą zmienić swoje życie, potrzebują duchowego oczyszczenia oraz pragną własnej odnowy duchowej. W Polsce ruch Gloriosa Trinita powstał w 2004 roku i funkcjonuje przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży. W ciągu 14 lat rozszerzył się o wspólnoty m.in. w Białymstoku, Wyszkowie, Grajewie, Wiźnie, a nawet na Białorusi.

– Świadectwa ludzi, którzy uczestniczą w Gloriosie są piękne i poruszające. Gloriosa bardzo mocno dociera do ludzkich serc i tak naprawdę odmienia ludzkie życie. Te świadectwa, a nawet w najbliższą niedzielę będzie można wysłuchać kilka z nich, pokazują, że naprawdę w swoim życiu można zrobić wiele, aby je odmienić i nawet gdy nam się wydaje, że jesteśmy już u kresu i nic nie możemy zrobić, to właśnie ta wspólnota pokazuje, że nie i to jest właśnie ten plan Boży w tym wszystkim. Pary, które już dawno zapaliły znicz nad swoim małżeństwem, odzyskują miłość, nadzieję i wskrzeszają na nowo iskrę wiary – mówi ksiądz Bartosz Samełko.

www.gloriosatrinita.pl

Członków wspólnoty w Ostrołęce spotkasz na Mszy Świętej i Adoracji w Sanktuarium św. Antoniego, każdą niedzielę o godz. 18.00.

Serdecznie zapraszamy!