Transmisja na żywo

Teraz uruchomiliśmy całodobową adorację Najświętszego Sakramentu
w Kaplicy Adoracyjnej. Możesz przyjść do Jezusa Chrystusa o każdej porze dnia i nocy.
Kościół dla Was pozostaje otwarty 24 godziny.

Jeśli nie masz takiej możliwości, a chcesz pobyć z Jezusem w pracy, w domu,
lub za granicą, zapraszamy do adoracji i modlitwy on-line.  < zobacz ramówkę >

2021-08-22 - W naszej parafii gościmy Siostry Misjonarki św. Rodziny

b_300_200_16777215_00_images_2021-08-22-Siostry-Misjonarki-1.jpgDzisiejsza niedziela, to: Niedziela Misyjna. Swoim świadectwem dzieliła się Siostra Aniela, która pochodzi z naszej parafii, opowiadała o codziennym życiu sióstr, zwyczajach, pracy oraz o Misjach w Afryce. Zgromadzenie Sióstr Misjonarek św. Rodziny, zostało założone przez bł. Bolesławę Lament w 1905 r. w Mohylewie nad Dnieprem, którego głównym celu było przygotowanie i realizowanie idei zjednoczenia chrześcijan wschodnich z Kościołem katolickim, na długi czas przed pojęciem ekumenizmu (II Sobór Watykański), a równocześnie umacniania katolików w wierze, których jedność z Kościołem, w trudnych czasach, była zagrożona. Niebawem po założeniu w 1907 roku wspólnota przeniosła się do Petersburga. Siostry podjęły się tam wychowania i nauczania dzieci i młodzieży bez względu na wyznawaną wiarę czy też narodowość. Zgromadzenie Sióstr Misjonarek rozszerzało swoją działalność misyjną na cały świat.

Dzisiaj w Polsce siostry służą Kościołowi świętemu na 25 placówkach, głównie jako nauczycielki-katechetki, organistki, kancelistki, zakrystianki, przedszkolanki, opiekunki w świetlicach, pielęgniarki w szpitalach i hospicjum, opiekunki parafialne, w posłudze bezdomnym i samotnym. Zgromadzenie liczy 350 sióstr pracujących w Polsce, we Włoszech, w Zambii, w Kenii, Tanzanii, w Stanach Zjednoczonych, na Białorusi, na Litwie i w Rosji.

Bóg zapłać Siostrom za posługę misyjną oraz świadectwa.

< zobacz zdjęcia >

KONFESJONAŁ STAŁY

W dni powszednie:
6.30-7.30
8.30-9.00
18.00-18.30

W niedzielę:
w czasie każdej Mszy Świętej

pw. Św. Antoniego
Padewskiego

07-410 Ostrołęka
ul. Gomulickiego 1A

Konto Bankowe:

Bank Spółdzielczy Ostrołęka
3346 2000 0010

Dziękujemy za wszelkie ofiary.
Bóg zapłać.

Nagranie z lotu ptaka